Nie milkną echa nagłego rozstania Angeliny Jolie i Brada Pitta. Najsłynniejsza para na świecie rozwodzi się, a pozew rozwodowy złożyła Angelina Jolie. Aktorka zarzuca Pittowi, że niewłaściwie wychowuje ich szóstkę dzieci oraz zgłasza "różnice nie do pogodzenia". Okazuje się, że za tą wyświechtaną formułą, na którą powołują się wszystkie gwiazdy występujące o rozwód, kryje się coś jeszcze. A właściwie: ktoś jeszcze. Od wczoraj zagraniczne media bombardują newsami o tym, że Brad Pitt miał romans z Marion Cotillard.

KIM JEST MARION COTILLARD?

Marion Cotillard to najsłynniejsza obecnie francuska aktorka, gwiazda takich filmów jak Niczego Nie Żałuję - Edith Piaf, Incepcja, O Północy w Paryżu czy Makbet. W 2008 roku Cotillard otrzymała Oscara za wcielenie się w rolę gwiazdy francuskiej muzyki Edith Piaf. Za tę samą rolę zgarnęła też Złoty Glob. W Hollywood Cotillard zalicza się do tzw. pierwszej ligi - należy do grona aktorek skłonnych do mocnych metamorfoz na ekranie, które lubią wyzwania i poświęcają się dla roli. W Europie Marion Cotillard jest też ikoną stylu. Współpracuje m.in. z domem mody Dior.

Jeśli chodzi o życie prywatne Marion Cotillard, to od 2007 roku aktorka pozostaje w związku z francuskim reżyserem i aktorem Guillaume'em Canetem. W 2011 roku parze urodził się synek, Marcel. Cotillard i Canet nie są małżeństwem. Canet występował m.in. u Andrzeja Żuławskiego, zagrał też u boku Leonardo DiCaprio w słynnej Niebiańskiej Plaży. Guillaume Canet przez pięć lat był mężem aktorki i modelkiDiane Kruger. Spotykał się także z obecną żoną byłego prezydenta Nicolasa Sarkozy'ego, Carlą Bruni.

ROMANS BRADA PITTA I MARION COTILLARD

Pierwsze plotki o rzekomym romansie Brada Pitta i Marion Cotillard pojawiły się już wiosną. Aktorzy spotkali się na planie filmu Allied. Podobno od początku zdjęć mocno mieli się ku sobie. Spędzali ze sobą sporo czasu, plotkowali, flirtowali. Media pisały o tym niemal bez przerwy. O domniemanym romaNsie Cotillard i Pitta dowiedziała się Angelina Jolie. Plotki miały drastycznie wpłynąć na jej zdrowie, co spowodowało dramatyczną utratę wagi. Podobno właśnie ten "news" miał ostatecznie wpłynąć na jej decyzję o złożeniu papierów rozwodowych...