Johnny Depp maltretował żonę? Jeszcze kilka dni temu takie nagłówki królowały w zagranicznych mediach. Wszystko przez pozew rozwodowy, jaki złożyła młodsza od niego o 22 lata aktorka i modelka Amber Heard. Gwiazda zarzuciła aktorowi nadużywanie narkotyków oraz alkoholu. Co więcej oskarżyła go również o stosowanie wobec niej przemocy, co miał potwierdzać wygląd gwiazdy (siniaki na twarzy) podczas jednej z rozpraw.

Choć małżeństwo pary trwało zaledwie 15 miesięcy, Amber Heard zaznaczyła, że było to najgorsze 15 miesięcy w jej życiu. Para nie podpisała intercyzy, więc zagraniczne media już szacują ile może otrzymać modelka. Według tabloidów suma, jaką może otrzymać Amber wynosi około 200 milionów dolarów, czyli prawie połowę majątku Johnny’ego Deppa.

Zobacz: Rozwód Johnny'ego Deppa i Amber Heard znamy listę żądań żony aktora. Dom, samochód, psy - co jeszcze?

Fani aktorka przeżyli szok. Czy faktycznie maltretował Amer? W obronie aktora stanęli internauci oraz przyjaciele gwiazdy. Ostatnio w obronie Johnny’ego Deppa stanęła nawet Vanessa Paradis, która w liście do portalu TMZ przedstawiła jak wyglądało jej  życie u boku aktora. Przypominamy, że Johnny Depp i Vanessa Paradis byli razem ponad 14 lat. Gwiazda zaprzeczyła, by kiedykolwiek Depp stosował wobec niej przemoc fizyczną.

Zobacz: Rozwód Johnny'ego Deppa i Amber Heard Vanessa Paradis broni aktora: Nigdy mnie nie uderzył!

Dziś sprawa rozwodowa Amber Heard i Jonny’ego Deppa toczy się za zamkniętymi drzwiami, ale to nie znaczy, że modelka zrezygnowała z normalnego życia. Od jakiegoś czasu mówi się, że Amber już znalazła sobie nowego partnera. Według zagranicznych źródeł jest to Elon Musk, znany amerykański miliarder, założyciel firmy Tesla.

Jak informuje Daily Mail, Amber Heard i Elon Musk pojawili się ostatnio na imprezie w jednym z klubów w Londynie.  Jak na razie żadne z nich nie wyjawia szczegółów ich znajomości.

POLECAMY TAKŻE: Nie tylko Amber Heard. Poznajcie wszystkie kobiety życia Johnny'ego Deppa