Świat jest w szoku. Johnny Depp (52), aktor podziwiany i uwielbiany, w tym także przez dzieci, których urzekł rolą kapitana Jacka Sparrowa w "Piratach z Karaibów", prawdopodobnie maltretował żonę, młodszą od niego o 22 lata aktorkę i modelkę Amber Heard, a także nadużywał ciężkich narkotyków i alkoholu. Choć małżeństwo Deppa i Heard trwało tylko 15 miesięcy, gwiazda w złożonych do sądu dokumentach zaznaczyła, że było to najgorszych 15 miesięcy w jej życiu. Ponieważ para nie miała podpisanej intercyzy, Heard może wywalczyć nawet połowę z szacowanego na ok. 400 milionów dolarów majątku Johnny'ego Deppa. O co jak dotąd wystąpiła?

Jak podają zagraniczne portale, Amber Heard chce wyłącznej opieki nad pupilami pary - Pistolem i Boo. Chce także przejąć samochód marki Range Rover, którym jeździ obecnie. Amber Heard żąda także praw do luksusowej posiadłości typu penthouse, ulokowanego w Los Angeles. Adwokaci gwiazdy wystąpili także o 125 tys. dolarów na opłaty sądowe. Heard żąda też tymczasowego wsparcia finansowego od Johnny'ego Deppa w wysokości 50 tys. dolarów. Portale podkreślają, że to dopiero początek.

Czy rozwód Amber Heard i Johnny'ego Deppa będzie najgłośniejszym i najdroższym rozstaniem w historii show-biznesu? Co ciekawe, wpływy z "Alicji w Krainie Czarów 2", w której występuje Johnny Depp, już spadły o niemal 65 %!

POLECAMY TAKŻE:Nie tylko Amber Heard. Poznajcie wszystkie kobiety życia Johnny'ego Deppa

ORAZ:Lily-Rose Depp, córka Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis, nową ikoną stylu. Podpisała pierwszy duży kontakt z Chanel!