Dziś nikogo nie dziwią związki, w których między partnerami jest spora różnica wieku, zwłaszcza, gdy to mężczyzna jest o wiele lat starszy od kobiety. Ostatnio głośno zrobiło się jednak za sprawą związku Emmanuela Macrona i Brigitte Macron – przyszła pierwsza dama Francji jest starsza od swojego męża o 24 lata. To wzbudziło wiele kontrowersji, ale okazuje się, że nie jest to nic nadzwyczajnego, a takie małżeństwa, które różni naście lat znajdziemy i w polskim show-biznesie.

W 2015 roku sporo zamieszania wywołał w Polsce ślub Marka Kondrata z Antoniną Turnau. Aktor jest starszy o swojej partnerki o …38 lat! Para nie odnosiła się i nie komentowała żadnych plotek i insynuacji, jakie pojawiły się wówczas na ich temat w mediach. Aktor dopiero miesiące po ożenku z Turnau po raz pierwszy opowiedział o ślubie.

ZOBACZ: BRIGITTE MACRON "Bez niej nie byłbym sobą" - mówi Emmanuel Macron. Kim jest przyszła pierwsza dama Francji?

Piotr Rubik w swojej żonie zakochał się od pierwszego wejrzenia. Obecnie Agata i Piotr Rubikowie tworzą jedną z najpiękniejszych par w polskim show-biznesie Wiedzieliście, że Agata jest młodsza od swojego męża o 18 lat? Z kolei Aleksandrę Żebrowską i Michała Żebrowskiego dzieli 13 lat. Obecnie zakochani wychowują dwóch synków.

ZOBACZ: JAN ENGLERT I BEATA ŚCIBAKÓWNA ich córka ma już 17 lat! Poznajcie Helenę Englert [ZDJĘCIA]

O tym związku również było głośno. Natasza poznała Janusza Józefowicza, gdy była jeszcze nastolatką! Pod jego czujnym okiem szkoliła swój wokalny i taneczny talent. Szybko połączyło ich coś więcej. Nataszę Urbańską i Janusza Józefowicza dzieli 18 lat.

Zobaczcie w naszej galerii znane pary z dużą różnicą wieku!