Na program "Power Couple" czeka już wielu fanów telewizyjnych shows. Oto grupa znanych z show-biznesu par staje w szranki do codziennej walki o przetrwanie. Wśród nich także Agata i Piotr Rubikowie. Już w najbliższą sobotę 20 marca będziemy mogli zobaczyć pierwsze zmagania uczestników!

"Power Couple": Agata i Piotr Rubikowie o udziale w show

Znane małżeństwo w wywiadzie dla Gala.pl opowiedziało o powodach, dla których zdecydowali się wystąpić w programie. Jak się okazuje, było ich kilka.

Nie lubimy się rozstawać na długo. Nie potrzebujemy od siebie odpoczywać - zaznaczyła Agata Rubik. Poza tym to fajny temat, fajni ludzie. Nie ma koncertów, jestem uziemiony więc pierwszy raz miałem czas, by wziąć udział w programie telewizyjnym - dodał Piotr.

Żona kompozytora wyznała, że wedle pierwotnych planów show miało być kręcone w Afryce. Ostatecznie jednak postawiono na Wrocław, co również sprzyjało decyzji Rubików o udziale w "Power Couple":

Początkowo program miał się odbyć w RPA, ale ostatecznie kręcimy pod Wrocławiem. Ja jestem spod Wrocławia, więc w tym czasie moja mama mogła zaopiekować się naszymi córkami. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazywały, że powinniśmy w to iść - zdradziła Agata.