Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami. To czas zmian, nic więc dziwnego, że polskie gwiazdy postanowiły trochę poeksperymentować z fryzurami. Jako pierwsza zmianę w swoim wizerunku wprowadziła Agnieszka (Popielewicz) Hyży. Prezenterka Polsatu postawiła na długą grzywkę rozczesaną na boki. Od razu jej fryzurę pochwalili jej fani. Ale na grzywkę zdecydowały się jeszcze dwie sławne Polki - tym razem brunetki.

Wśród komentarzy dotyczących nowego wizerunku Agnieszki Hyży, pojawił się także jeden od Karoliny Szostak, której również spodobała się nowa fryzura prezenterki. Podobną zmianę zafundowała sobie niedawno Paulina Krupińska. Ona jednak, w przeciwieństwie do Agnieszki, postanowiła powrócić do dawnej grzywki. Nie wybrała się jednak do fryzjera, alee grzywkę … obcięła sobie sama.

Podobną zmianę zafundowała sobie dziś Kinga Rusin! Dziennikarka „Dzień dobry TVN” wygląda fenomenalnie. Jak się okazuje, ona również uległa wiośnie i postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie. Autorem tej drobnej metamorfozy jest ulubiony fryzjer gwiazdy, Adam Szaro. Fani gwiazdy piszą w komentarzu, że z grzywką Rusin przypomina im Annę Przybylską.

„Czas na zmiany, idzie wiosna” – podpisała zdjęcie Rusin

 Jak Wam się podoba Kinga Rusin w takim wydaniu? 

A już jutro w naszym programie Gala STUDIO ekskluzywny wywiad z Kingą Rusin! Zajrzyjcie na do nas 16 marca po 18:00!