Ryan Gosling wraca do gry o najważniejszą filmową nagrodę na świecie – Oscara. To, że ma niego wielkie szanse pokazało tegoroczne rozdanie Złotych Globów, podczas którego sięgnął po wyróżnienie a kategorii Najlepszy Aktor Komediowy lub Musicalowy. I mimo olbrzymiej konkurencji, należało się tego spodziewać. Musicalem „La La Land” Ryan Gosling wraca do czołówki najlepszych i najbardziej rozchwytywanych aktorów Hollywood. Powtórzy swój sukces, który odniósł udziałem w filmie „Szkolny chwyt”?

ZOBACZ: ZŁOTE GLOBY 2017 Najlepsi aktorzy: Ryan Gosling, Casey Affleck i Billy Bob Thornton

Ryan Gosling, który podczas gali Golden Gobes 2017 odebrał pierwszą w swoim życiu statuetkę Złotego Globu dla najlepszego aktora w komedii lub musicalu, wygłosił przemowę, w której opowiedział gościom gali o swojej żonie. Co ciekawe, ani razu podczas swojej mowy nie użył jej imienia! Na koniec aktor zadedykował przyznane mu wyróżnienie zmarłemu już członkowi rodziny Evy.

POLECAMY: ZŁOTE GLOBY 2017 Ryan Gosling najlepszym aktorem komediowym!

Nie byłoby jednak tego przemówienia i tej nagrody, gdyby nie jego świetna rola w musicalu Damiena Chazelle’a „La La Land, który od wczoraj można oglądać na ekranach polskich kin. Jaką historię opowiada ten głośny i obsypany nagrodami obraz?

Czasy Złotej Ery Hollywood. Mia (Emma Stone) jest początkującą aktorką, która w oczekiwaniu na szansę pracuje jako kelnerka. Sebastian, grany właśnie przez Goslinga, to muzyk jazzowy, który zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu i sił dla siebie nawzajem.

 

Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń? I czy ta rola faktycznie przeniesie Ryanowi Goslingowi w końcu Oscara?

O tym przekonamy się już dziś w nocy. Trzymacie za niego kciuki?

I zobaczcie jego wszystkich konkurentów TUTAJ.

Zobaczcie w naszej GALERII ZDJĘĆ, jak na planie filmu prezentował się aktor? Czarujący jak zwykle?