Ryszard Kalisz i Dominika Kalisz zbudowali szczęśliwą rodzinę. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia! Nie zraziła ich spora różnica wieku - dokładnie 29 lat. Od razu poczuli, że są dla siebie stworzeni. W magazynie "Gala" Ryszard i Dominika wspominają swoje pierwsze spotkanie i opowiadają, jak zakochali się w sobie. Tylko "Gali" Kaliszowie pokazali swój dom - to właśnie tam odbyły się sesja i wywiad, jakie znajdziecie w najnowszym wydaniu magazynu. Ryszard Kalisz nie szczędził ukochanej czułości i ciepłych słów, równie chętnie żartował, także z siebie. Kalisz ma niesamowite poczucie humoru i dystans. Żartuje nawet ze swojej tuszy. Dominika Kalisz podkreśla, że jej maż jest osobą niezwykle ciepłą, serdeczną i że jest dla niej największym wsparciem. Kaliszowie przetrwali nagonkę mediów i nie pozwolili brukowcom zniszczyć ich szczęścia. Wierzę, że prawda zawsze się obroni - mówi Ryszard Kalisz.

Ryszard i Dominika wyznali "Gali", że choć pierwsze spotkanie z rodzicami Dominiki było dla nich nieco stresujące, to ostatecznie wyszło lepiej, niż się spodziewali!

Dominika Kalisz: Pamiętam pierwszą wizytę Ryszarda w moim domu rodzinnym w Muszynie...

Ryszard Kalisz: To był trzeci miesiąc naszej znajomości,, Rodzice Dominiki byli mnie bardzo ciekawi, a ja ich. Kiedy dotarliśmy na miejsce i wysiedliśmy z samochodu, jej mama na mój widok prawie... zemdlała. Wiedzieć, jak wyglądam, to jedno, ale zobaczyć mnie na żywo - drugie. (śmiech) Na szczęście okazali się powściągliwymi i miłymi ludźmi. Ich życzliwość sprawia, że podczas tej pierwszej wizyty czułem się naprawdę dobrze.

Cały wywiad z Ryszardem Kaliszem i Dominiką Kalisz przeczytacie w nowym wydaniu "Gali". Znajdziecie tam też rodzinną sesję Kaliszów, która powstała w ich domu. Polecamy!