Bohoboco to znany duet polskich projektantów – tworzą go Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach. Panowie uwielbiają zaskakiwać swoje klientki zarówno kreacjami, jak i gwiazdami, które stają się twarzami marki. Wielkim odkryciem w ubiegłym roku była Helena Norowicz, która stała się muzą Bohoboco i promowała markę w ich kreacji na Flesz Fashion Night 2015.

Zobacz: HELENA NOROWICZ znowu promuje polską markę.Zachwyca! [FOTO]

W tym roku na Flesz Fashion Night 2016 muzą duetu Bohoboco była Agnieszka Cegielska, której kreacja robiła niesamowite wrażenie. Prezenterka miała na sobie piękną falbaniastą suknię w kolorze ciemnej zieleni, którą dopełniła mała biżuteryjna opaska na głowie. Cała stylizacja wyglądała wyjątkowo zwiewnie i lekko.

Zobacz: Flesz Fashion Night 2016: dekolty i prześwity, złoto i srebro, czyli trendy na czerwonym dywanie [ZDJĘCIA]

Tym razem duet Bohoboco postanowił znów zaskoczyć swoje fanki i klientki i… zaprezentował własne perfumy. Właśnie odbywa się pokaz perfum duetu Bohoboco Be Surprised. Duet Bohoboco zaprezentował aż osiem wyjątkowych zapachów dla kobiet. Przypomnijmy, że to już druga edycja perfum sygnowanych nazwiskiem Owczarka i Lacha. Pierwsze perfumy Bohoboco - No 1 - były hitem, a ich twarzą została aktorka Marta Żmuda Trzebiatowska.

Jak zawsze na pokazach, tym razem również gwiazdy tłumnie zgromadziły się, by podziwiać nowe perfumy duetu. Pojawili się między innymi Maja Sablewska, Agnieszka Cegielska, Ida Nowakowska czy Katarzyna Sokołowska. Nie zabrakło także blogerki Macademian Girl czy modelki Karoliny Pisarek,finalistki show Top Model.

Największą furorę zrobiła aktorka Magdalena Górska, która na ściance pozowała z… wielkim brzuszkiem ciążowym! Gwiazda ma już córeczkę, pięcioletnią Ninę, a już niedługo po raz drugi zostanie mamą. Ciężko było oderwać wzrok od jej pięknej długiej czerwonej kreacji, która podkreślała ciążowe krągłości.

Zobaczcie w naszej GALERII, kto pojawił się na prezentacji nowych perfum marki Bohoboco!