Dzielenie się życiem prywatnym w Internecie jest już czymś jak najbardziej powszechnym. Media społecznościowe to idealny sposób na to, by w krótkim czasie powiadomić znajomych o wydarzeniach z naszego życia. Nic dziwnego, że gwiazdy tak chętnie z nich korzystają.

Ogromną popularnością cieszą się młode mamy, które chętnie zamieszczają w sieci zdjęcia z widocznym ciążowym brzuszkiem. Eksponowanie krągłości w sieci stało się swoistą modą. Nic dziwnego, że selfie gwiazd z ciążowym brzuszkiem stały się hitem internetu.

ZobaczCIĄŻE GWIAZD Sienkiewicz, Mancewicz, Bohosiewicz - selfie z brzuszkiem hitem Internetu

Młode mamy postanowiły pójść o krok dalej. Jeszcze niedawno polskie gwiazdy przyjęły modę zza granicy i postanowiły wraz z fanami świętować przyjście na świat swoich pociech. I tak mieliśmy okazję oglądać, jak polskie gwiazdy urządzają tzw. Baby shower. Zdjęciami z przyjęcia chwaliły się m.in. Zosia Ślotała, Katarzyna Burzyńska czy Maja Bohosiewicz.

Zobacz: Bohosiewicz, Burzyńska, Ślotała Baby shower gwiazd. Nowy trend trafił już do Polski!

Teraz przyszła pora na kolejny trend.  Coraz większą popularnością cieszą się zdjęcia młodych mam, które na bieżąco chwalą się, jak dbają o sylwetkę po ciąży. Przodowniczką w tym temacie była Katarzyna Cichopek, która bardzo szybko odzyskała formę po porodzie. Fani okrzyknęli ją wówczas sexy mamą!

Zobacz: Aneta Zając pokazała seksowne zdjęcie. Zdetronizuje nim sexy mamę Katarzynę Cichopek?

Tytuł przylgnął do gwiazdy, ale dziś coraz częściej przypisuje się go także innym gwiazdom. Beata Sadowska trzy lata temu została mamą Tytusa, którego ojcem jest prawnik i alpinista Paweł Kunachowicz. Druga ciąża dziennikarki zaskoczyła fanów gwiazdy. Sadowska długo ukrywała, że spodziewa się dziecka. Drugi synek, Kosma, ma dopiero trzy miesiące, a Beata Sadowska zaskakuje swoją sylwetką. Gwiazda uprawia liczne dyscypliny sportowe, często podróżuje i zdrowo się odżywia.

Zobacz: Beata Sadowska pokazała urocze zdjęcia synów

Sylwetką po ciąży zaskakuje również Paulina Krupińska. Wraz z Sebastianem Karpielem-Bułecką zostali rodzicami zaledwie rok temu. Niedawno była Miss Polonia podzieliła się z fanami zdjęciami z wakacji. Na jednym z nich pozuje w stroju kąpielowym i wygląda fenomenalnie! Nic dziwnego, że fani zastanawiają się, jak młoda mama tak szybko doszła do formy sprzed ciąży.

Zobacz: Paulina Krupińska rok temu została mamą. Teraz pochwaliła się zdjęciem w bikini. Wow!

Niecałe dwa tygodnie temu po raz pierwszy mamą została Maja Bohosiewicz. Gwiazda już kilka dni po porodzie wrzuciła zdjęcia, na których widać idealnie wyrzeźbiony brzuch i perfekcyjną figurę, której może jej pozazdrościć niejedna mama. Aktorka w czasie ciąży regularnie uprawiała sporty i ćwiczyła pod czujnym okiem Ewy Chodakowskiej.

Zobacz: Maja Bohosiewicz pokazała się w bikini miesiąc po porodzie. Widać?

Do formy po ciąży dochodzi także Ilona Ostrowska. Aktorka pokazała się niedawno na premierze filmu Zjednoczone stany miłości  i zachwyciła swoją figurą. Niedawno mamą została również Agnieszka Sienkiewicz, która w czasie ciąży do pewnego czasu była aktywna zawodowo, chodziła na długie spacery i zdrowo się odżywiała.  Świetnie po bliźniaczej ciąży doszła do siebie również Anna Guzik. Gwiazda kilka miesięcy temu została mamą dwóch córeczek.

Zobacz: AGNIESZKA SIENKIEWICZ Potwierdziła narodziny córeczki

Daria Widawska również znalazła sposób na powrót do formy. W roli mamy świetnie odnalazła się także Katarzyna Burzyńska, Zosia Ślotała i Rozalia Mancewicz.

Zobacz: DARIA WIDAWSKA Zachwyciła na Srebrnych Jabłkach!

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentują się młode mamy !