Sensation to najnowsza linia eleganckiej, srebrnej biżuterii z kryształami Swarovski Crystals. Kolekcja powstała z myślą o kobietach, pragnących poczuć się jak prawdziwe gwiazdy Hollywood, które są odważne, zdolne i elektryzują swoją kobiecością.

Spark to biżuteria z polskim rodowodem. Pierwsze projekty, sygnowane tym znakiem, powstały w 2003 roku. Inspiracją do stworzenia tej marki były ekskluzywne kryształy Swarovski Crystals. Dzisiaj kolekcje tworzone są dwa razy do roku, a produkty z logo brandu są znane i cenione na całym świecie. Nic dziwnego, że na pokaz kolejnej ich odsłony przybyło aż tyle gwiazd.  kto dokładnie?

ZOBACZ: PLEJADA GWIAZD na 17. Urodzinach duetu Paprocki & Brzozowski. Zawadzka, Jusis, Szostak, Urbańska. Kto jeszcze? [GALERIA]

Poza wspomnianymi Marzeną Rogalską, Beatą Sadowską i Anną Popek, na wydarzeniu pojawiły się także m.in. Katarzyna Krupa, Monika Mrozowska, Dorota Czaja, Monika Zamachowska, Paulina Drażba, Anna Męczyńska, Ewa Wojciechowska, Ewa Szabatin i Dorota Wróblewska.

Która z pań wyglądała tego dnia najlepiej? Zajrzyjcie do naszej GALERII i przekonajcie się sami ;-)