Już 3 września poznamy pierwsze osoby, które ubiegają się o tytuł najlepszego głosu w Polsce. W trenerskich fotelach zobaczymy zmieniony skład. Oprócz Barona i Tomsona, Andrzeja Piasecznego i Marii Sadowskiej w jury zobaczymy również Natalię Kukulską, która zadebiutuje w roli trenerki.

Program poprowadzi znany już widzom duet – Tomasz Kammel oraz Maciej Musiał. W odcinkach na żywo wesprze ich aktorka Barbara Kurdej-Szatan, która miała już okazję sprawdzić się jako prowadząca program Kocham Cię, Polsko.

Nowa edycja będzie obfitować w nowości i nie chodzi tu tylko o zmieniony skład jurorski. Podczas przesłuchań w ciemno trenerzy będą mieli okazję wybrać od 12 o 14 osób. To jednak nie wszystko. W czasie „Bitew” trenerzy mogą wykorzystać trzy szanse na kradzież zawodnika z konkurencyjnej drużyny.

Dziś odbyło się spotkanie z trenerami i prowadzącymi The Voice of Poland . Oczywiście zaproszeni goście nie zawiedli. Barbara Kurdej-Szatan zachwyciła w letniej pudrowo-różowej stylizacji, Maria Sadowska zaprezentowała się w nowej odświeżonej fryzurze.

Wszystkie oczy zwrócone  były jednak w stronę Natalii Kukulskiej, która jako przyszła mama wygląda wręcz fenomenalnie! Piosenkarka postawiła na luźną, sportową stylizację, w której wyglądała wyjątkowo stylowo. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak prezentują się trenerzy i prowadzący The Voice of Poland.