8. edycja "The Voice of Poland" już niebawem. Program odniósł ogromny sukces na świecie. Nic więc dziwnego, że podobnego formatu szukano w Polsce. "The Voice" świetnie sprawdził się na naszym rynku. Już niedługo na rynku pojawi się ósma edycja programu. Przypomnijmy, kto zwyciężył poprzednie edycje, poczynając od pierwszej: Damian Ukeje, Natalia Sikora, Mateusz Ziółko, Juan Carlos Cano, Aleksandra Nizio, Krzysztof Iwaneczko i Mateusz Grędziński. A kto w tej edycji zasiądzie w jury? Tego się nie spodziewaliśmy!

Kto w poprzednich latach był trenerem? W pierwszej edycji „The Voice of Poland” trenerami byli: Adam Nergal Darski, Kayah, Ania Dąbrowska i Andrzej Piaseczny. Druga edycja to całkiem nowy skład. Jurorami byli: Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska i Patrycja Markowska.

Tomson i Baron na stałe rozsiedli się w panelu jurorskim – byli trenerami przez kolejne sześć edycji. Trzecią edycję uzupełnił Marek Piekarczyk, Maria Sadowska i Edyta Górniak. W kolejnej edycji znów zobaczyliśmy Marka i Marię, ale miejsce Edyty zajęła Justyna Steczkowska

W piątej edycji „The Voice of Poland” zasiedli Tomson i Baron, Marek Piekarczyk, Justyna Steczkowska i Edyta Gorniak. Szósta edycja również była pełna niespodzianek. Na fotelach trenerskich „The Voice of Poland” zobaczyliśmy Piaska, Tomsona i Barona, Marię Sadowską i Edytę Górniak. W siódmej edycji miejsce Edyty Górniak zajęła Natalia Kukulska.

Już niedługo ruszy ósma edycja „The Voice of Poland” Właśnie ujawniono skład jury.. Nie obyło się bez niespodzianek. W ósmej edycji trenerami będą: Maria Sadowska, Andrej Piaseczny, Tomson i Baron i.. Michał Szpak!

Trenerzy 8. edycji „The Voice of Poland”, którzy byli gośćmi piątkowego „Pytania na śniadanie” skompletują swoje drużyny podczas przesłuchań w ciemno. Trenerem debiutantem jest Michał Szpak. Jak sprawdzi się w roli jurora? Dowiemy się już niebawem.