Rozdanie SAG Awards to kolejny etap wyścigu po Oscary. A wręczenie nagród Akademii już naprawdę niedługo, bo 4 marca. Tymczasem środowisko filmowe spotyka się na kolejnych bankietach, galach i eventach, gdzie każdy może realnie ocenić swoje szanse na upragnione złote statuetki. Na Gali SAG Awards tryumfowali twórcy filmu „Trzy billboardy za Ebbing, Missouri” oraz serialu „Wielkie kłamstewka”. A kto zachwycił swoją kreacją na czerwonym dywanie?

Najlepiej ubrane gwiazdy na SAG Awards 2018

Na wręczeniu nagród SAG, czyli Screen Actors Guild, pojawiły się najlepsze hollywoodzkie aktorki. Nie zabrakło m.in. Nicole Kidman i Reese Witherspoon; pojawiły się też Kate Hudson, Margot Robbie, czy Halle Berry. Nas szczególnie zachwyciła wspomniana Margot Robbie, nominowana w kategorii Outstanding Performance by a Female Actor in a Leading Role za rolę w filmie "Jestem najlepsza". Aktorka wybrała białą suknię bez rękawów od Miu Miu, ze zdobieniem z piór w talii.

Wyjątkowo efektownie prezentowała się też Nicole Kidman w brunatnej sukni od domu mody Armani. Bardzo elegancko wyglądała Allison Williams w oryginalnej formą kreacji Ralph & Russo. Zaś Reese Witherspoon wybrała szmaragdową sukienkę odsłaniającą ramiona - to dzieło domu mody Zac Posen. 

Najciekawsze kreacje gwiazd z gali SAG Awards 2017 obejrzycie w naszej GALERII --->