SaintBy to młoda polska marka założona przez Annę Baj w 2018 roku. Od samego początku właścicielce przyświecała jedna myśl: „Wyjście poza wszędobylskie zasady prostoty i minimalizmu”. Kobieta SaintBy, tak jak założycielka marki, ma być pewna siebie i odważna, lubiąca zabawę modą i wychodząca poza standardowe połączenia. Projekty są szyte ręcznie w Polsce, przez lokalnych krawców i małe pracowanie. Produkty wykonane są z wysokiej jakości tkanin - jedwabiu, wełny merynosa czy wiskozy. Dominującymi w kolekcji AW 19/20 kolorami są czerń, biel, szarość i camel.

"Inspirują mnie moje Klientki. Różnorodne, ciekawe, stylowe. Potrafiące założyć ubrania SaintBy w sposób, o którym ja sama nawet bym nie pomyślała!Każdy dzień jest dla nich pokazem mody, a na ulicy czują się jak na wybiegu. Dlatego też kolekcja, ale i kampania na AW 19/20, jest dedykowana właśnie im" - mówi Anna Baj, właścicielka marki SaintBy.

SaintBy: nowa kolekcja jesień-zima 2019/2020

W kolekcji jesień-zima na szczególną uwagę zasługują swetry z baby alpaki i wełny merynosa. Ciepłe, grube, stylowe. Do połączenia ze skórzaną w asymetrycznym kształcie lub fantazyjną, jedwabną z falbanami. Jedwab jest jedną z flagowych tkanin marki, dlatego nie mogło go zabraknąć w nowym sezonie. Z czarnego powstały dwie sukienki - ozdobione falbankami lub guziczkami, z przezroczystymi, kobiecymi i zmysłowymi rękawami. 

"Żeby się wyróżnić, nie musimy nosić krzykliwych kolorów. Postawmy na te stonowane, ale też na ubrania o ciekawych krojach i fasonach. Do tego dobierzmy dodatki, które mocniej wyeksponują stylizację. Ubranie, w którym czujemy się dobrze, dodaje nam odwagi i pozwala stawiać pewne kroki" - mówi Anna Baj.

Zdjęcia z nowej kolekcji SaintBy obejrzycie w GALERII.