"Sala samobójców" Jana Komasy miał swoją premierę w 2011 roku i był wielokrotnie nagradzany - otrzymał m.in. Złote Lwy oraz Orły. Po wielkim sukcesie filmu, twórcy postanowili nakręcić sequel produkcji, którego premierę zaplanowano na 13 marca 2020 roku. I chociaż na drugą część Komasa kazał fanom czekać aż dziewięć lat, wszystko wskazuje na to, że nie będą zawiedzeni. "Sala samobójców. Hejter" to historia studenta prawa, który zostaje wydalony z uczelni. Chłopak początkowo ukrywa to przed światem, a kiedy jego sekret wychodzi na jaw, traci pomoc finansową od rodziców przyjaciółki. Wściekły chłopak postanawia zemścić się na małżeństwie, używając przy tym nowoczesnych technologii.

"Sala samobójców. Hejter": zwiastun filmu

Główną rolę w filmie "Sala samobójców. Hejter" zagra Maciej Musiałowski, którego widzowie mogą kojarzyć z serialu "Druga Szansa", a także udziału w show "Ameryka Express". Obok niego na ekranie zobaczymy również Vanessę Alexander, Danutę Stenkę, Jacka Komana, Agatę Kuleszę, czy Macieja Stuhra. 

Scenariusz filmu "Sala samobójców. Hejter" stworzył Mateusz Pacewicz, scenarzysta "Bożego Ciała". Produkcja ma być połączeniem cyber-thrillera oraz historii współczesnych Romea i Julii. - Będzie to cyber-thriller, współczesna wersja opowieści o miłości Romea i Julii, ale jednocześnie uniwersalna historia o potędze miłości, która przeradza się w hejt. Jan Komasa chce pokazać, że granica pomiędzy miłością i nienawiścią jest bardzo cienka, a wszystkie chwyty są dozwolone. Wszyscy wiemy, jak mocne są media społecznościowe i co można w nich przeżyć - mówił o filmie Edward Miszczak.

Zwiastun najnowszego filmu Jana Komasy obejrzycie poniżej: