Salma Hayek to niewątpliwie jedna z najpiękniejszych aktorek na świecie, która dysponuje nie tylko niezwykłym talentem, lecz także pociągającą, egzotyczną dla nas urodą. Gwiazda kina meksykańskiego i amerykańskiego na każdej oficjalnej imprezie, bez wyjątku, wygląda zjawiskowo. Jej stylizacje są dopracowane w każdym szczególe. Tak samo jak makijaże, nad którymi pracuje zawsze sztab specjalistów. Teraz artystka postanowiła pokazać się jednak w zupełnie innej odsłonie. Na Instagramie zamieściła zdjęcie bez jakiegokolwiek makijażu. Poznajecie ją na nim?

POLECAMY: SALMA HAYEK pokazuje obfity biust na gali The Fashion Awards 2016

Salma Hayek od zawsze była ceniona nie tylko za swój niekwestionowany talent (pamiętacie ją w roli Fridy Kahlo?), ale też urodę. Jej aparycja była doceniona przez największe zagraniczne magazyny mody. Aktorka pozwała już m.in. dla Vouge, Marie Claire, GQ, Vanity Fair i In Style. Za każdym razem pokazywała się jednak w pełnym makijażu. Takie looki najwyraźniej już się jej znudziły!

INNE GWIAZDY SAUTE: MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA, MAFFASHION, NATALIA SIWIEC Polskie gwiazdy bez makijażu

Teraz gwiazda wykazała się niemałą odwagą i na swoim instagramowym koncie zamieściła zdjęcie twarzy bez jakiegokolwiek makijażu! Po co to zrobiła?

ZOBACZ TEŻ: SALMA HAYEK Zdradza przepis na młody wygląd

Pewnie, jak w przypadku innych gwiazd, chciała pokazać, że ma poczucie humoru i dystans do siebie i swojego gwiazdarskiego wizerunku. Uwierzyliście jej w to?