Salma Hayek w Cannes 2017 zaskakuje! Aktorka znana z filmow „Frida” czy „Desperado” uchodzi za jedną z najpiękniejszych Latynosek na świecie. Jej znakami rozpoznawczymi są kobiece kształty, akcent i latynoska uroda. Salmie chyba znudził się dotychczasowy wizerunek, ponieważ wczorajszego wieczoru zaprezentowała się w Cannes w zaskakującej fryzurze. Salma Hayek blondynką! Niemożliwe? A jednak.

Salma Hayek zmieniła fryzurę? Tak, na szczęście chwilowo, ale i tak wywołało to spore zamieszanie. Nic nie wzbudziło takiego zainteresowania, jak nowa fryzura Hayek. Na jednej z imprez zaprezentowała się w … różowej peruce! To radykalna zmiana w wizerunku gwiazdy, która nową fryzurą postanowiła uczcić pamięć o złotych czasach Hollywood.

ZOBACZ: IRINA SHAYK W CANNES zaledwie miesiąc po porodzie na czerwonym dywanie! Wraca w wielkim stylu

Aktorkaq przyzwyczaiła swoich fanów do burzy ciemnych loków, ale gala w Cannes 2017 stała się idealną okazją, by spróbować czegoś nowego. Salma Hayek w Cannes 2017 przykuwała uwagę w jasno-różowych włosach, które kompletnie odwracały uwagę od kwiatowej sukni od Gucciego.

ZOBACZ: DODA W CANNES Doda na czerwonym dywanie z okazji 70-lecia Festiwalu Filmowego w Cannes

Fani nie byli zachwyceni nową fryzurą Salmy Hayek. Szybko okazało się, że to tylko peruka i już dzisiejszego poranka Salma znów pozowała na czerwonym dywanie w naturalnym kolorze włosów, który urozmaiciła ombre. 

Zobaczcie w naszej galerii, jak się prezentowała! Jak myślicie pasuje jej taka fryzura?