Samantha Fox od paru dni znowu jest obiektem zainteresowania mediów. Piosenkarka co prawda lata świetności w świecie muzyki ma już dawno za sobą, ale za to sporo dzieje się u niej ostatnio w życiu prywatnym. Obchodząca w tym miesiącu swoje 54. urodziny wykonawczyni hitu "Touch Me (I Want Your Body)" szykuje się do ślubu! Artystka po czterech latach związku oświadczyła się swojej partnerce, Lindzie Olsen.

Samantha Fox bierze ślub z partnerką

Jak donosi "Daily Mail", ślub Samanthy Fox i jej młodszej o osiem lat ukochanej miał odbyć się już tego lata w angielskim Essex. Para podobno musiała jednak przełożyć datę ceremonii z powodu panującej na całym świecie epidemii koronawirusa. Miejmy nadzieję, że pandemia COVID-19 jednak nie pokrzyżuje kompletnie ikonie muzyki pop lat 80. jej planów i jeszcze w tym roku uda jej się sformalizować związek i urządzić huczne wesele.

Przypomnijmy, że pochodząca z Norwegii Linda Olsen nie jest pierwszą dziewczyną brytyjskiej gwiazdy. W 2015 roku Samantha Fox musiała zmierzyć się z ogromną tragedią - jej partnerka, Myra Strattom, zmarła na raka. Panie były ze sobą razem przez 12 lat.

Zobacz zdjęcia Samanthy Fox z jej aktualną narzeczoną w naszej GALERII.

SPRAWDŹ TEŻ: Łukasz Jakóbiak wyznał, że jest gejem. "Tak wybrała moja dusza. Cieszy mnie to"