Sandra Dorsz ma 19 lat. Jej wymiary to 84/64/91. Sandra mierzy aż 180 centymetrów. Pochodzi spod Piły. Jest Miss Wielkopolski Nastolatek 2017. Ukończyła Liceum im. Stanisława Staszica w Pile. Dorsz od zawsze interesowała się modelingiem, ale nie była przekonana, czy ma szansę w tej branży. O udziale w castingu do "Top Model 2019" zadecydowała spontanicznie. W programie musiała ściąć swoje długie włosy. Dziś już wie, że ma szansę zrobić karierę i jako fotomodelka, i na wybiegach. Zawsze może liczyć na wsparcie mamy i siostry. W kwestionariuszu wypełnionym na potrzeby "Top Model" Sandra Dorsz przyznała, ze największym wzorem jest dla niej ojciec.

Sandra Dorsz w finale "Top Model 2019"

Sandra Dorsz w finale "Top Model 2019" mierzy się z Dawidem Woskanianem, Olgą Kleczkowską i Stanisławem Obolewiczem. Ostatnio świetnie radziła sobie podczas sesji zdjęciowych, trochę gorzej na wybiegu. Dorsz kocha pozować, w przyszłości poza modelingiem marzy jej się również aktorstwo. Pasjami Sandry są - poza modą - zwierzęta, sport i zdrowa dieta.

Instagram Sandry Dorsz jest jednym z bardziej popularnych spośród kont wszystkich uczestników "Top Model 2019". Sandra ma ponad 172 tysiące followersów.

Dorsz w "Top Model" często komentowała zachowania innych uczestników. Czasem ostro. Miała konflikt z Rafałem Torkowskim, kiepsko dogadywała się też z Anną Jaroszewską. Za to wyjątkowo dobre relacje łączyły Sandrę ze Stanisławem Obolewiczem. Było widać, że dziewczyna jest nim oczarowana. Z romansu nic jednak nie wyszło - pojawiły się za to plotki, że Obolewicz związał się z Jaroszewską.

Sandra Dorsz ma wielkie szanse, by zostać modelką oraz by wygrać "Top Model". Czy jej się uda? Dowiemy się już dziś po 21:30.