Wojciech Szczęsny i Marina Łuczenko- Szczęsna są małżeństwem od maja ubiegłego roku. Ślub Szczęsnych odbył się w tajemnicy i zaledwie parę godzin po uroczystości do sieci wybiegły zdjęcia z tej bajecznej uroczystości. Zanim jednak Wojciech Szczęsny związał się z Mariną, kilka lat wcześniej spotykał się z modelką, Sandrą Dziwiszek.

Była dziewczyna Wojciecha Szczęsnego, Sandra Dziwiszek, raczej starała się trzymać z dala od show-biznesu. Mimo że spotykała się ze znanym piłkarzem to nie afiszowała się z tym i ich związek nie był medialny. To w pełni jej odpowiadało. 24-latka postanowiła skupić się na swojej karierze, na nauce i sporcie, który jest jej pasją.

W 2009 roku Sandra Dziwiszek wygrała Mistrzostwa Polski Młodzików, tym samym ustanawiając rekord skoku o tyczce. Po zdaniu matury przeniosła się do Londynu, gdzie rozpoczęła studia prawnicze. Spróbowała swoich sił w modelingu, którym zajmuje się do dzisiaj. Na koncie ma nawet sesje dla Vogue'a!

Choć była w związku z Wojciechem Szczęsnym przez kilka lat, para w końcu postanowiła się rozstać. Szczęsny chwilę później odnalazł szczęście u boku Mariny Łuczenko-Szczęsnej. Para uznawana jest za jedną z najpiękniejszych w polskim show-biznesie. Niestety do Sandry Dziwiszek przytknęła łatka „byłej dziewczyny”. Modelkę co rusz porównywano do Mariny.  W końcu Sandra Dziwiszek postanowiła skomentować bezpodstawne plotki i irytujące komentarze. 

Bardzo proszę o nie porównywanie mnie do osoby, której apogeum osiągnięć życiowych jest kupno nowej torebki, tudzież nowe zdjęcia z wakacji, która od lat bez skutku nagrywa jedną płytę - napisała była dziewczyna Szczęsnego.

Wpis po kilku minutach zniknął jednak z profilu modelki. Prawdopodobnie Sandra zdała sobie sprawę, że nie ma sensu rozpoczynać walki z mediami, a atak na Marinę Łuczenko nie stawia jej w najlepszym świetle...