Ślub Sandry Kubickiej i Cedrica Gervaisa będzie niesamowitym wydarzeniem. Polska modelka i jej narzeczony zdecydowanie nie należą bowiem do par, które ulegają modzie na kameralne ceremonie w wąskim gronie najbliższych osób. Skąd to wiemy? Podczas swojej ostatniej wizyty w Polsce, mieszkająca obecnie na stałe w Miami młoda gwiazda zdradziła mediom, jak się czuje w roli narzeczonej znanego didżeja oraz jakie atrakcje przygotowuje na swój zaplanowany na ten rok ślub. Sandra Kubicka ujawniła, że jak najbardziej ma zamiar skorzystać ze znajomości swojego partnera. Głównym didżejem na ich weselu ma być sam David Guetta!

- Będzie też dużo innych gości. Nasze wesele przerodzi się w prawdziwy event muzyczny! - zapewnia Sandra Kubicka.

ZOBACZ: SANDRA KUBICKA zaręczyła się! Kim jest jej narzeczony, Cedric Gervais?

Ślub Sandry Kubickiej i Cedrica Gervais

Zastanawiacie się, ile kosztuje taki gwiazdorski ślub? Sandra Kubicka nie ukrywa, że wcielenie jej wszystkich wizji w życie będzie wymagać ogromnych nakładów.

- Mamy bardzo bardzo dużo gości, musimy nasze rodziny sprowadzić z Francji i z Polski, musimy opłacić przeloty,  ja chcę prawdziwą orkiestrę na swoim ślubie no więc to 100 tysięcy dolarów to jest takie minimum, które musimy zapisać - powiedziała w rozmowie z JastrząbPost.

Na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie odbędzie się ślub Kubickiej i Gervais. Jedno jest jednak pewne już teraz - to będzie naprawdę ogromna impreza, której nie powstydziłyby się największe gwiazdy Hollywood.