Sandra Kubicka to polska modelka, która na stałe mieszka w Miami. Kubicka urodziła się 22 stycznia 1995 roku w Łodzi, ale w 2008 roku razem z całą rodziną, przeniosła się do Stanów Zjednoczonych. Swoją karierę modelki zaczęła w młodym wieku, bo już jako 13-latka. Za namową mamy wzięła udział w konkursie, w którym nagrodą był kontrakt z agencją modelek. Sandra Kubicka doszła do finału, ale odmówiła prezentacji talentu i została automatycznie zdyskwalifikowana. Kariera modelki była jej jednak pisana, bo po kilku tygodniach organizatorzy konkursu zaproponowali jej kontrakt z agencją Next Model Management.

Sandra Kubicka - kim jest?

Sandra Kubicka będzie gościem Kuby Wojewódzkiego. Najczęściej wyszukiwane hasła w Google na temat modelki to: "Sandra Kubicka wiek, Sandra Kubicka waga, Sandra Kubicka narzeczony". Przychodzimy z odpowiedziami na wszystkie nurtujące Was pytania.

Sandra Kubicka - wiek

Kubicka urodziła się 22.05.1995 roku, co oznacza, że ma 23 lata.

Sandra Kubicka - waga

Nie udało nam się znaleźć dokładnych informacji na temat wagi Sandry Kubickiej, ale wiemy jakie wymiary ma modelka - wzrost: 175 cm, biust: 82 cm , talia: 61 cm, biodra: 86 cm. Sandra Kubicka nosi rozmiar XS.

Sandra Kubicka - narzeczony

Sandra Kubicka zaręczyła się podczas świąt Bożego Narodzenia 2017 w luksusowym kurorcie narciarskim, Aspen. Narzeczony Kubickiej to Cedric Gervais, pochodzący z Francji producent muzyki house, DJ oraz aktor. W 2013 roku Gervais otrzymał nagrodę Grammy za remiks hitu Lany del Rey "Summertime Sadness". Na zaręczynach pary był obecny m.in. David Guetta, bliski znajomy Cedrica Gervaisa.

Zobaczcie ZDJĘCIA Sandry Kubickiej z narzeczonym w naszej galerii --->