Sandra Kubicka i Kaio Goncalves tworzyli pozornie bardzo szczęśliwą parę. Narzeczeni planowali nawet ślub, jednak pandemia pokrzyżowała ich plany. Jak się później okazało, wpływ na rezygnację ze ślubu mógł mieć nie tylko koronawirus. Para rozstała się, Sandra przeprowadziła się do Polski, zaś Kaio postanowił nie komentować sprawy w swoich social mediów. Do czwartku, kiedy to na jego instagramowym profilu mogliśmy przeczytać niepokojący wpis dotyczący byłej narzeczonej.

Sandra Kubicka komentuje wpis byłego narzeczonego

Według Kaio, Sandra i on mieli rozstać się już zimą, jednak modelka miała przejawiać "niebezpieczne zachowania" i m.in. grozić mężczyźnie śmiercią. We wpis Brazylijczyka trudno było uwierzyć, bowiem jeszcze kilka tygodni temu tworzyli szczęśliwy związek, a przynajmniej tak prezentowali go w mediach.

SPRAWDŹ: Kaio Alves Goncalves o związku z Sandrą Kubicką: "Próbowałem zerwać z nią od grudnia, jej działania były przerażające"

Kubicka postanowiła skomentować dla nas całą sytuację. Twierdzi, że jest "zażenowana" jego słowami i sugeruje, że Kaio walczy o uwagę mediów. Zaznacza też, że miała depresję:

Rzeczywiście byłam nieszczęśliwa, miałam depresję, bo nie mogłam zajść w ciążę, bo mojego narzeczonego nie było ze mną, bo moje największe marzenie - zostać mamą, nie mogło się spełnić - mówi nam. Byłam w rozsypce, bo widziałam, że się tracimy, a kochałam go całym sercem. Ba! Myślałam, że będzie ojcem mojego dziecka! Jestem zażenowana twierdzeniami mojego byłego narzeczonego jakoby chciał mnie zostawić już od GRUDNIA! Jeszcze w LUTYM nagrywaliśmy romantyczny spot do reklamy moich perfum w Polsce...  Nie wiem, czy wtedy udawał, czy teraz udaje walcząc o uwagę mediów, emitując ogłoszenia w języku polskim. Wstyd mi, że tak długo na siłę próbowałam utrzymać związek z mężczyzną, który na koniec ukazał swoją prawdziwą twarz. Depresja sprawia, że masz niska samoocenę, łakniesz miłości, czasem dajesz się nawet poniżyć. Wybaczam Kaio wszystko, ale przede wszystkim sobie, że tak długo pozostawałam ślepa i bierna na braku szacunku wobec mnie - dowiadujemy się.

SPRAWDŹ TEŻ: Wiktor Karol Waligóra - kim jest nowy partner Sandry Kubickiej?