Sandra Kubicka pokazała, jak wygląda jej dom w Miami. Polska modelka i jej partner, brazylijski przedsiębiorca Kaio Alves Goncalves, zdecydowali się na zakup pierwszego wspólnego domu. Para zainwestowała w nieruchomość w Miami, której wygląd naprawdę robi wrażenie. Z relacji na Instagram Stories 24-latki dowiedzieliśmy się, jak wyglądają wnętrza jej luksusowej willi. Dom jest na etapie urządzania i brakuje w nim wielu dodatków, natomiast skończona została już garderoba modelki oraz część salonu. W całej rezydencji dominuje minimalistyczny wystrój utrzymany w biało-szarej kolorystyce. Dom Sandry Kubickiej posiada ogromny taras z jacuzzi, basenem oraz podświetlany garaż, w którym stoją luksusowe auta partnera modelki. Zdjęcia domu Kubickiej obejrzycie w naszej GALERII.

Dom Sandry Kubickiej w Miami: zdjęcia

Sandra Kubicka i jej partner zdecydowali się na kupno wspólnego domu zaledwie po sześciu miesiącach znajomości. Polska modelka i Kaio Alves Goncalves poznali się w styczniu na jachcie, dzięki wspólnym znajomym. Jak oboje twierdzą, była to miłość od pierwszego wejrzenia. Zaledwie po dwóch tygodniach, para postanowiła zamieszkać razem i od tamtej pory jest niemal nierozłączna. Sandra i Kaio na Instagramie często podkreślają, że planują wziąć ślub i wychowywać wspólnie gromadkę dzieci.

"Niektórzy znają się latami i to nie działa. Inni poznają się i od razu coś iskrzy. Uwielbiamy spędzać razem czas. Doskonale się rozumiemy. Mamy wiele wspólnego. Czasem myślę, że to męska wersja mnie. Uwielbiamy motocykle, samochody, boks. Wybieramy nawet takie samo jedzenie. Najważniejsze, że mamy podobne poczucie humoru. Ja jestem bardzo sarkastyczna i on też" - mówiła o ukochany Kubicka w rozmowie z DDTVN.

Kim jest chłopak Sandry Kubickiej?

Kaio Alves Goncalves pochodzi z Brazylii, ale na co dzień mieszka w Miami. Jest przedsiębiorcą i inwestorem, zarządza firmą samochodową oraz doradza w branży IT. Kubicka nie jest pierwszą miłością Brazylijczyka - partner modelki ma kilkuletnią córkę z poprzedniego związku.

Zdjęcia domu Sandry Kubickiej znajdziecie w naszej GALERII ---->

ZOBACZ TEŻ: CEDRIC GERVAIS Były narzeczony Sandry Kubickiej ma nową dziewczynę! Znamy szczegóły