Sandra Kubicka ma za sobą bardzo ciężki okres. W maju 25-latka na stałe wróciła do Polski z Miami po tym, jak rozstała się ze swoim narzeczonym Kaio Alevesem Goncalvesem, z którym planowała ślub i wspólną przyszłość za oceanem. Nad Wisłą modelka postanowiła rozpocząć nowy etap w życiu, wydała m.in. markę swoich perfum, ale także znalazła nową miłość. Niestety, związek z przystojnym inwestorem, Wiktorem Karolem Waligórą nie przetrwał próby czasu. 

ZOBACZ: Sandra Kubicka o porównaniach do nowej dziewczyny swojego byłego narzeczonego: "To jest dno!"

Sandra Kubicka ma nowego partnera? 

Po zakończeniu znajomości z 26-letnim biznesmenem z branży nieruchomości Kubicka przyznała w jednym z wywiadów, że brak partnera jej służy, a życie singielki bardzo odpowiada, ponieważ może teraz każdą wolną chwilę poświęcać swoim bliskim.

Niewykluczone, że już niebawem podopieczna Małgorzaty Leitner, która aktualnie przebywa na zasłużonych wakacjach w Dubaju, jednak zmieni zdanie i rozpocznie życie u boku nowego mężczyzny. Wskazywać może na to udostępnione przez modelkę zdjęcie na Instagramie. Widać na nim, jak tajemniczy nieznajomy trzyma swoją dłoń na kolanie Kubickiej. Opublikowana w piątkowy wieczór fotografia po chwili zniknęła z InstaStory, jednak kilku internautów zdążyło zrobić screeny, a zdjęcie krąży po internecie.

Myślicie, że Sandra znowu jest zakochana?

EXCLUSIVE: Sandra Kubicka szczerze o rozstaniu z Cedrikiem Gervaisem: "To było publiczne upokorzenie" [WYWIAD]