Życie miłosne Sandry Kubickiej od dłuższego czasu budzi zainteresowanie mediów. Może to wynikać z faktu, że modelka do tej pory nie kryła się ze swoimi partnerami, chętnie pojawiała się z nimi na ściankach i opowiadała o nich w wywiadach. Mimo swojego młodego wieku była też już dwukrotnie zaręczona, a jej ślub z Kaio Alves Goncalvesem miał odbyć się tego lata. Do ceremonii jednak nie doszło, bo w maju para ogłosiła rozstanie. Od tamtej pory w mediach pojawia się coraz więcej szczegółów związanych z ich zerwanymi zaręczynami, które chętnie ujawnia również były partner modelki.

Sandra Kubicka o nowym partnerze: "Ważne, że się uszczęśliwiamy"

Mimo zawirowań związanych z rozpadem związku z Kaio Alves Goncalvesem, Sandra Kubicka nie rozpacza i znalazła już szczęście u boku nowego partnera. Kilka dni temu jako pierwsi pisaliśmy, kim jest jej wybranek - Wiktor Karol Waligóra. Oficjalnego potwierdzenia ich związku doczekaliśmy się jednak dopiero teraz. 

- Osoby trzecie mają najwięcej do powiedzenia, wszyscy piszą i potwierdzają tylko nie ja, a to musi wyjść ode mnie. Chciałam to trzymać bardziej prywatnie, ale jak już nam robią zdjęcia z ukrycia to się chyba nie da. Śmiejemy się, że jesteśmy jak Romeo i Julia XXI wieku - nie możecie być razem, koniec kropka. Dla niektórych to zły timing (ang. wyczucie czasu), czasami tak w życiu jest, w takich dziwnych momentach, ale co z tego. Ważne, że się uszczęśliwiamy - wyznała Kubicka na Instagramie.

Sandra Kubicka przyznała również, że po raz pierwszy w życiu nie czuje presji w związku i cieszy się ze wsparcia, jakie daje jej partner.

- Jesteśmy w tym samym wieku, więc też nie robimy rzeczy pochopnie. Mogę pierwszy raz iść przez życie z kimś w tym samym tempie i się rozwijać. Zmienił moją perspektywę, sprawia że się uśmiecham. I nareszcie mogę czuć, że mam 25 lat. Na wszystko jest czas, nie czuję presji. Wspiera mnie z boku, ceni sobie prywatność. Nie będziemy chodzić na ścianki. Nie oczekuję, żeby wszyscy rozumieli.

Życzymy wszystkiego dobrego!