Sandra Kubicka spędzi najbliższe dni sama w domu. 25-latka ujawniła, że zachorowała na COVID-19, przez co obowiązuje ją domowa izolacja. O zarażeniu koronawirusem modelka poinformowała w środę 23 września na swoim oficjalnym profilu na Instagramie.

- Kochani, nie wiedziałam, czy o tym mówić, czy nie, ponieważ bardzo się stresuję, ale wolę, żeby wyszło to ode mnie. Nie uwierzycie, bo ja też nie mogę w to uwierzyć. Jak wiecie, jestem "freakiem" i bardzo często robię testy, bo podróżuję do różnych miejsc i bardzo dużo pracuję - opowiada na InstaStory.

Kubicka przyznaje, że seria negatywnych wyników kolejnych testów nieco uśpiła jej czujność.

- Nagle dostaję telefon, że mam COVID - ogłasza.

Sandra Kubicka ma koronawirusa

Podopieczna Gosi Leitner ma jednak to wielkie szczęście, że zalicza się do grona osób, które przechodzą chorobę wywołaną wirusem SARS-CoV-2 kompletnie bezobjawowo.

- Przechodzę go bezobjawowo. Nie mam gorączki. Czuję się fenomenalnie, mam mnóstwo energii. Właśnie skończyłam kolejny trening. Wczoraj np. trzy godziny trenowowałam. Nie mam kaszlu, mam węch, mam smak. Nic, zero totalnie! I zaraz zamówię kolejny test, bo... nie wiem - śmieje się.

Przez koronawirusa Kubicka straciła kilka zleceń zawodowych.

Poodwoływałam wszystko, wszystkie prace, wszystkie sesje, wyjazdy. No i tyle. Będę grzecznie siedzieć w domu, bo chcę niedługo polecieć do Stanów, wręcz muszę niedługo, więc muszę wyzdrowieć z tej choroby, która u mnie się w ogóle nie objawia - tłumaczy.

Na razie jednak dobry humor jej nie opuszcza.

Policja nie przyjechała do mnie ani razu, ale Sanepid mnie ogląda na Instagramie. Pozdrawiam pana! Pan jest bardzo miły w ogóle, uprzejmy, pomocny i odpowiedział mi na wszystkie pytania - wyznaje z uśmiechem na ustach.

Laureatka trzeciego miejsca w poprzedniej edycji "Tańca z Gwiazdami" otrzymała już sporo ofert pomocy od obserwujących ją na Instagramie sąsiadek. Sandra podziękowała jednak za wszystkie propozycje zrobienia dla niej zakupów i poinformowała, że zaangażowała już do tego swoją mamę, która obecnie przebywa w Warszawie.

Trzymamy kciuki, żeby modelce udało się zachować ten świetny nastrój do samego końca izolacji.

ZOBACZ: Sandra Kubicka znowu jest singielką. "Nie jestem gotowa oddać siebie całej"