Sandra Kubicka rozstała się z chłopakiem. Zaledwie w grudniu pisaliśmy o tym, że polska modelka jest szczęśliwa u boku przystojnego Brazylijczyka. Wydawało się, że po zerwanych zaręczynach z dj-em Cedrickiem Gervaisem, Kubicka znów jest zakochana i tym razem trafiła na odpowiedniego mężczyznę. Jak się jednak okazuje, związek modelki i Amadeo Leandro należy już do przeszłości. Poinformowała o tym sama Kubicka na Instagramie. Kiedy jeden z fanów zapytał ją, czy są jeszcze razem, odpisała: "Nie. Rozstaliśmy się w zgodzie. Spędziliśmy razem super czas, ale to jednak nie było to". Odpowiedziała również, jak poradzić sobie z bolesnym rozstaniem.

Sandra Kubicka rozstała się z chłopakiem

Sandra Kubicka i Cedric Gervais, francuski DJ, byli ze sobą trzy lata, mieszkali razem w Miami, planowali ślub i huczne wesele, a o ich szczegółach Kubicka opowiadała nam w wywiadzie dla Gala Studio. Mieli nawet ustaloną datę ślubu, modelka wybrała również suknię na ten wyjątkowy dzień. Piękna modelka w wakacje zerwała jednak zaręczyny z DJ-em, kiedy to okazało się, że Gervais zdradzał Kubicką ze swoimi fankami. Znając szczegóły bolesnego rozstania modelki, fanka zapytała ją, jak sobie z nim poradziła:

"Dowiedz się,czego tak naprawdę chcesz w życiu. Szanuj siebie. Nie szukaj na siłę miłości. Skup się na sobie. Pokochaj najpierw siebie, a wtedy przyjdzie niespodziewane. Chodzi o energię, którą wysyłasz. Wszechświat nie da Ci więcej, niż jesteś w stanie udźwignąć" - odpowiedziała Sandra Kubicka.

Kubicka zdradziła też, że Walentynki zamierza spędzić w Polsce, pracując. Będzie to dla niej w tym roku dzień, jak każdy inny.