Sandra Kubicka zalicza się do grona celebrytów, którzy dość często poruszają w przestrzeni publicznej tematy związane ze swoim życiem osobistym. Wystarczy tutaj wspomnieć chociażby o głośnym rozstaniu modelki ze starszym od niej o 15 lat Kaio Alvesem Goncalvesem. Medialny konflikt między byłymi narzeczonymi, w który w pewnym momencie wplątana została nawet nastoletnia córka brazylijskiego biznesmena, był jedną z najgorętszych afer ubiegłego roku w polskim show-biznesie.

ZOBACZ: Sandra Kubicka komentuje wpis córki swojego byłego: "Wybaczam osobie, która ją wciąga w tę brudną grę"

Sandra Kubicka planuje po raz pierwszy spotkać się z siostrą

Gwiazda "stajni" Gosi Leitner, czyli agencji Avant Management, ostatnio zdecydowała się ponownie otworzyć przed swoimi obserwatorami na Instagramie. Kubicka urządziła w piątek na swoim profilu tzw. sesję q&a, podczas której nie zabrakło pytań o sprawy natury prywatnej.

- Masz rodzeństwo? - zapytał jeden z fanów modelki.

Jej odpowiedź zaskoczyła internautów. Na jaw wyszło bowiem, że 26-latka wcale nie jest jedynaczką, jak powszechnie sądzono.

- Mam młodszą siostrę... - ujawniła Sandra.

Okazuje się, że modelka i jej siostra jeszcze nigdy nie widziały się na żywo. Wkrótce planują jednak zorganizować pierwsze spotkanie.

- Zaczęłyśmy ze sobą rozmawiać kilka tygodni temu. Nie poznałyśmy się jeszcze nigdy. Poznamy się teraz w Polsce jak wrócę. Musiałyśmy do tego etapu dorosnąć - wyznała Kubicka.

- Nowy rok, nowe rozdziały - podsumowała.

Sandra Kubicka nigdy nie ukrywała, że jej życie rodzinne nie wyglądało tak, jak u większości jej rówieśników. Przyszła gwiazda modelingu w dużej wychowywana była przez babcię i dziadka. Nie jest tajemnicą, że jej mama zaszła w ciążę w wieku zaledwie 18 lat. Jej związek z ojcem Sandry szybko się rozpadł, a mężczyzna nie utrzymywał potem z córką żadnych kontaktów.

Aby zapewnić swojej córce lepszą przyszłość, Grażyna "Grace" Kubicka w 2002 roku wyleciała do Stanów Zjednoczonych. Zarobkowy wyjazd, który początkowo miał trwać jedynie sześć miesięcy, ostatecznie znacznie się przedłużył. Sandra spotkała się ponownie ze swoją mamą dopiero po pięciu latach. Na stałe dołączyła do niej jako nastolatka, przeprowadzając się do Miami.

SPRAWDŹ TEŻ: Sandra Kubicka o porównaniach do nowej dziewczyny swojego byłego narzeczonego: "To jest dno!"