W życiu Sandry Kubickiej w ostatnim czasie nastąpiło sporo zmian. Modelka rozstała się ze swoim narzeczonym, brazylijskim przedsiębiorcą Kaio Alves Goncalvesem, przeprowadziła się z Miami do Polski, stworzyła własne perfumy i na nowo się zakochała. Modelka stara się dużo czasu poświęcać rozwojowi kariery i już jakiś czas temu zapowiadała, że wkrótce fani zobaczą ją w nowej roli.

Sandra Kubicka wystąpi w filmie

- Jak już mnie znacie, lubię zaskakiwać, nigdy się nie zatrzymuję. Wiedziałam, że modeling to nie będzie tylko moja definitywna kariera. Ja chciałam zawsze spróbować swoich sił w czymś innym i teraz tak jest. Niedługo zobaczycie nową mnie, w nowej roli w życiu. Póki co nie mogę więcej zdradzić - mówiła w "Dzień Dobry Wakacje".

Teraz okazuje się, że tą nową życiową rolą będzie dla Sandry Kubickiej.... rola w filmie. Na swoim Instagramie modelka poinformowała, że już wkrótce zobaczymy ja na wielkim ekranie u boku takich gwiazd, jak Aleksandra Popławska, Robert Wabich i Tomasz Karolak. Wnioskując po relacji, Kubicka wystapi w produkcji "The End" i zagra w jednej ze scen z grupą żałobników.

Zdjęcia Sandry Kubickiej z planu filmowego obejrzycie w galerii.

Myślicie, że sprawdzi się w tej aktorskiej roli?