Sandra Kubicka była jedną z największych gwiazd prezentacji jesiennej ramówki TVP, która odbyła się w czwartek w gmachu Telewizji Polskiej przy Woronicza 17. Przypomnijmy, że modelka już niebawem pojawi się w najnowszym programie telewizyjnej Dwójki "Ameryka da się lubić". Na czerwonym dywanie 25-latka zaprezentowała się w beżowej kreacji z wysokim rozcięciem na nodze. Niestety, Kubicka pozowała na ściance bez swojego nowego partnera - Wiktora Karola Waligóry, ponieważ jak się okazuje związek gwiazdy z młody inwestorem właśnie się zakończył. 

Sandra Kubicka rozstała się z nowym partnerem. "Jestem sama"

- Chciałam przeżyć etap randkowania, bo uznałam, że to jest coś, co faceci potrafią. Okazuje się, że jednak nie. Oni bardzo chcą poważnego związku, a ja teraz nie jestem gotowa oddać siebie całej na nowo komuś i przysięgać miłość. Obecnie jestem sama - zdradziła uczestniczka 10. edycji "Tańca z gwiazdami" w rozmowie z serwisem Pomponik. 

Modelka dodała również, że jest zadowolona z "nowego etapu" w swoim życiu.

- Nie muszę do nikogo dzwonić i się tłumaczyć, że wracam do domu późno, gdzie idę albo czy powinnam wziąć udział w danej sesji. Robię to chcę - oznajmiła Kubicka, która obecnie każdą wolną chwilę spędza z rodziną oraz przyjaciółmi, na co kiedyś nie miała zbyt wiele czasu. 

TYLKO U NAS: Sandra Kubicka szczerze o rozstaniu z Cedrikiem Gervaisem: "To było publiczne upokorzenie" [EXCLUSIVE]