Aż sześć gwiazd polskiej sceny wzięło udział w okładkowej sesji zdjęciowej do nowej "Gali". Piosenkarka Irena Santor, śpiewaczka operowa Alicja Węgorzewska oraz aktorki: Grażyna SzapołowskaAnna Korcz, Jolanta Fraszyńska Katarzyna Żak, nie zostały dobrane przypadkowo. Żadna z nich nie ściga się ze swoją metryką. Łączy je jednak nie tylko dojrzałość. Każda z tych pięknych i utalentowanych kobiet dba o siebie, spełnia marzenia i odkrywa nowe pasje. Gwiazdy do naszej sesji ubrała projektantka Dorota Goldpoint, która także zapozowała do zdjęć i opowiedziała o swoim projekcie "The Inner Power".

O tym, skąd nasze gwiazdy czerpią swoją niezwykłą siłę, dowiecie się z nowej "Gali", która trafi do sprzedaży w poniedziałek, 24 czerwca. Fragmenty inspirujących wypowiedzi naszych bohaterek możecie przeczytać już teraz poniżej.

Irena Santor w "Gali"

Większość kobiet pewnie dziwi się, że nie ścigam się z czasem. Dla mnie dużo ważniejsza od eliminowania kolejnych zmarszczek jest ciekawość jutra – tego, co jeszcze mogę zrobić.

Grażyna Szapołowska w "Gali"

Dojrzała kobiecość to ciekawość świata i mądrość. Wbrew pozorom wcale nie oznacza spokoju – raczej ciągłe poszukiwania, rozmowy, spotkania, poznawanie nowych ludzi, których los stawia na naszej drodze.

Dorota Goldpoint w "Gali"

Ubierając kobiety, trzeba najpierw dotrzeć do ich duszy. Zrozumieć potrzeby, pragnienia, poznać obawy i lęki. Ponad połowa moich klientek ma więcej niż 50 lat. Dojrzałość może być piękna i jest piękna, jeśli się ją akceptuje i rozumie.

Poza wersją podstawową, nowa "Gala" dostępna będzie w wariantach z krzyżówką (6,90 zł), broszurką kulinarną z przepisami zwycięzcy 4. edycji "MasterChef Junior" (6,99 zł) oraz z filmem na DVD, "Planeta singli 3" (29,99 zł).