Sara Boruc to kobieta, której nie wystarcza tylko bycie "żoną znanego męża". Partnerka Artura Boruca wraz z siostrami od kilku lat z powodzeniem prowadzi markę biżuteryjną Sin by Mannei, zarabia również na pokazywaniu swojego życia na Instagramie i inspiruje tysiące kobiet swoim ubiorem. W komentarzach pod zdjęciami Sary można znaleźć mnóstwo wypowiedzi osób, które komplementują jej wyczucie stylu. Założenie kolejnego biznesu - tym razem marki odzieżowej, było więc tylko kwestią czasu.

Sara Boruc rusza z marką odzieżową. Oto pierwsze projekty

The Mannei, bo tak będzie nazywała się nowa firma Sary, wprowadzi ubrania do sprzedaży już tej jesieni. Na Instagramie mogliśmy ostatnio zobaczyć pierwsze projekty - będą to m.in. oversize'owe kożuchy, marynarki w męskim stylu, klasyczne trencze, a także spódnice i szorty ze skóry. Wszystko bardzo spójne ze stylem samej żony Artura Boruca, niczym wyjętej z jej szafy. 

- Niedziela, a my pracujemy. Przygotowujemy showroom i już niedługo będziemy mogli Was tutaj zaprosić. Trochę jeszcze bałaganu, przygotowujemy się do przymiarek, do sesji, ale już coś tam widać. Wreszcie. Jesteśmy tak zapracowane, że ledwo wystarcza mi czasu, żeby coś nagrać - mówiła Sara Boruc na Instagramie.

Odbiór pierwszych projektów okazał się być bardzo pozytywny. Zachwyt w komentarzach wyraziły już m.in. Ewa Chodakowska, Julia Wieniawa, czy Maffashion.

Zdjęcia projektów Sary Boruc obejrzycie w galerii.