Już jakiś czas temu mówiło się, ze Sara Boruc, żona piłkarza Artura Boruca planuje nagrać płytę. Ta informację podzieliła się z fanami koleżanka Sary, Marina Łuczenko. Informacje nie zostały jednak potwierdzone przez samą zainteresowaną, więc uznano je za plotkę. W tym czasie, jak się okazuje, Sara Mannei Boruc intensywnie pracowała nad swoim pierwszym 

ZOBACZ: MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘNSA o płycie Sary Boruc: Słuchałam tych kawałków. Sara jest bardzo zdolna!

Dziś muzyczne marzenia Sary Boruc w końcu się spełniają. Żona Artura Boruca na co dzień zajmuje się projektowaniem biżuterii. Teraz do jej pasji dochodzi muzyka. Sara Boruc podpisała właśnie kontrakt płytowy!

„Jest nam niezmiernie miło powitać Sarę Boruc Mannei w gronie artystów Universal Music Polska- głosi zdjęcie początkującej wokalistki z przedstawicielem wytwórni.

Jak na razie nie są znane szczegóły tego, kiedy pojawi się pierwszy singiel czy cała płyta. Jedno jest pewne, że żona Artura Boruca już niedługo pokaże światu swoje dzieło.

Nie jest to jednak debiut muzyczny Sary Boruc, gdyż naście lat temu miała okazję spróbować swoich sił w …Idolu! Wówczas nie poszło jej najlepiej.. W sieci ciężko znaleźć video z jej solowym występem, ale od trzeciej minuty macie okazję podglądnąć, jak radziła sobie w wykonaniu piosenki Hey „Teksański”.

ZOBACZ: ALICJA JANOSZ szczerze o udziale w Idolu: "nie jestem przykładem udanej kariery uczestnika talent show"

Trzymamy kciuki za udany debiut Sary Boruc. Będzie słuchać jej płyty?