Sara Boruc wystąpi w "Tańcu z Gwiazdami"? Według niepotwierdzonych dotychczas informacji serwisu "Pudelek", żona Artura Boruca będzie gwiazdą wiosennej edycji tanecznego show. WAG, która zaledwie w maju 2019 roku po raz drugi została mamą, podobno przyjęła propozycję udziału w programie i już wkrótce przyjedzie do Polski z Wielkiej Brytanii, aby zacząć treningi z przydzielonym partnerem. Mówi się, że w 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" wystąpią również Anna Karwan, Karolina Gilon, a także zwyciezcy "Love Island" Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak. Największą gwiazdą sezonu ma być jednak Julia Wieniawa, która wynegocjowała rekordową stawkę - 30 tys. zł za odcinek programu.

Sara Boruc uczestniczką "Tańca z Gwiazdami"?

Sara i Artur Borucowie są razem od 2008 roku. Ich związek rozpoczął się dosyć burzliwie, gdyż piłkarz dla nowej miłości zostawił żonę i kilkumiesięcznego syna. Fani oburzeni sytuacją wysyłali mu nawet listy z pogróżkami. Zakochany sportowiec nie przejmował się jednak krytyką innych i po dwóch latach znajomości oświadczył się Sarze Boruc, a w lipcu 2014 roku para wzięła ślub na greckiej wyspie Mykonos. Owocem związku Sary i Artura są córka Amelia oraz synek Noah. Para wychowuje też wspólnie Oliwię, córkę żony piłkarza z poprzedniego związku.

Sara Boruc na co dzień zajmuje się prowadzeniem swojej autorskiej marki biżuterii Sin by Mannei oraz rozwija karierę muzyczną. W 2018 roku wydała swój pierwszy album, który zebrał pozytywne recenzje w branży muzycznej. Zarówno muzyka, jak i taniec nie są jej więc obce - zdolności taneczne żony piłkarza mogliśmy podziwiać m.in. w teledysku do utworu "Juice". Sara Boruc rozwija również swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 416 tys. fanów. 

Zdjęcia Sary Boruc obejrzycie w naszej GALERII.