Gwiazda piłki nożnej Artur Boruc i blogerka modowa Sara Mannei są razem od 2008 roku. Ich związek zaczął się dość burzliwie. Piłkarz dla nowej miłości porzucił wcześniejszą żonę i kilkumiesięcznego syna. Fani wzburzeni decyzją piłkarza wysyłali mu listy z pogróżkami. W wywiadzie dla Gali wyznał wówczas za co nie lubi własnej osoby. 

- Za to moje serce. Bo jest takie miękkie. Ale dlatego mam twardą dupę. Życie jest sprawiedliwe. Za wszystko trzeba będzie zapłacić. To wiem na pewno. Myślę, że byłem w pewnych sprawach zbyt beztroski. Nie zastanawiałem się nad konsekwencjami pewnych czynów.

Sarze oświadczył się po dwóch latach znajomości, w 2010 roku. Gdy w wakacje 2014 roku para ciągle wrzucała wspólne zdjęcia na swoje profile w portalach społecznościowych, fani zaczęli coś podejrzewać. Jak się później okazało, Sara i Artur nie udali się tam jedynie na wypoczynek. 

Dokładnie 1 lipca 2014 roku zakochani wzięli ślub na greckiej wyspie Mykonos. Świeżo upieczona pani Boruc dodała wówczas zdjęcie, które opatrzyła krótkim opisem: "Mrs & Mr B…". Gratulacje małżonkom złożyła m.in. Natalia Siwiec, życząc młodej parze nieustającej miłości. 

Dziś para chętnie wrzuca do sieci wspólne zdjęcia, na których okazuje sobie czułość. Zobaczcie sami w naszej galerii.