Sara Boruc chętnie wrzuca na Instagrama  zdjęcia swoich stylizacji. Dziś mówi się, że jest jedną z najlepiej ubranych kobiet. Stylistka i autorka bloga o modzie sinbymannei, słynie z niepowtarzalnego stylu i zamiłowania do luksusowych marek.

Sara Mannei Boruc swoje umiejętności stylizowania gwiazd zaprezentowała podczas sesji dla Gali, gdzie miała okazję stylizować Marinę Łuczenko. Blogerka od dawna przyjaźni się z piosenkarką, więc doskonale wiedziała, w czym najlepiej będzie wyglądać jej przyjaciółka. Dzięki temu mieliśmy okazję oglądać Marinę Łuczenko w kolorowych swetrze marki Chaos by Marta Boliglova, wyjątkowo efektownej sukni autorstwa Violi Piekut czy w brzoskwiniowej sukience od Agnieszki Maciejak. Oczywiście Marina miała również na sobie biżuterię marki SIN by Mannei Jewels, którą projektuje Sara wraz z siostrami.

Przeczytaj także: Sara Boruc współpracowała z Mariną Łuczenko przy jej sesji do "Gali" [TYLKO U NAS] >>

Na Instagramie Sary Boruc mamy okazje podziwiać wyjątkowe stylizacje. Gwiazda nie oszczędza na ubraniach i chętnie prezentuje je swoim obserwatorom. Stylizacje Sary sprawiają wrażenie zwyczajnych, ale tylko na pozór. Stylistka wybiera ubrania opatrzone tylko najbardziej ekskluzywne metki. Szczególnym upodobaniem cieszą się męskie oversizowe marynarki. 

Zobaczcie w naszej galerii 13 najciekawszych stylizacji Sary Boruc!

 

Przeczytaj także: Artur Boruc tak piłkarz spędza czas z córkami. Czyż nie są słodkie? [ZDJĘCIA] >>