Sarah Jessica Parker skradła show w poniedziałkowy wieczór, podczas Costume Institute Gala 2013 w Nowym Jorku (przeczytaj więcej na ten temat). Jej niezwykła suknia i stroik projektu Philipa Treacy'ego przykuły uwagę wszystkich obecnych na imprezie. Jednak znana ze swojej pasji do mody aktorka na co dzień preferuje dużo wygodniejszy i mniej rzucający się w oczy styl. Parker jest teraz przede wszystkim matką - ze związku z Matthew Broderickiem ma 11-letniego syna Jamesa, a w 2009 roku ich rodzina powiększyła się o urodzone dzięki pomocy surogatki bliźniaczki Marion i Tabithę.

I to właśnie z nimi najczęściej można teraz spotkać odtwórczynię roli Carrie Bradshaw. Sarah Jessica jest niezwykle związana ze swoimi dziećmi i stara się uczestniczyć we wszystkich aspektach ich życia. Aktorkę niemal codziennie spotkać można na ulicach Nowego Jorku, w drodze do lub ze szkoły.

Parker przyznała też, że łączenie kariery z wychowywaniem dzieci nie jest najłatwiejsze: - Trudno mi odmówić, gdy na horyzoncie pojawia się ciekawa propozycja zawodowa. Zawsze pragnęłam rodziny, ale zanim ją założyłam, najważniejsza była dla mnie kariera - przyznała aktorka. - Teraz próbuję jakoś żonglować między tymi dwoma rzeczami i czasem mi to wychodzi, a czasem nie do końca - dodała.

PRZECZYTAJ TAKŻE: Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick - Uratowały ich córki