Sarah Jessica Parker ma na koncie masę genialnych ról zarówno filmowych , jak i serialowych. Dziś jednak przede wszystkim kojarzy się ją z kultową postacią Carrie Bradshaw z serialu „Seks w wielkim mieście”. Serial przez sześć lat cieszył oczy widzów, którzy zachwycali się losami Carrie i jej przyjaciółek. Tak spodobał się fanom, że nakręcono go także w formie filmu (i to dwukrotnie).

Dziś mówi się także, że powstanie trzecia część filmu „Seks w wielkim mieście” opowiadający  o losach Carrie, słynnej dziennikarki z Nowego Jorku , specjalistki od związków. Podobno bohaterki już zgodziły się na udział w filmie. Wielu już nie może się doczekać Sarah Jessici Parker jako Carrie. Aktualnie fani jej talentu aktorskiego mają okazję podziwiać ją w serialu „Devorce”.

Dziś Sarah Jessica Parker obchodzi 52. Urodziny. Na co dzień, w przeciwieństwie do serialowej Bradshaw, prowadzi spokojne życie u boku męża Matthew Brodericka, z którym wychowuje trójkę dzieci. Para ma piętnastoletniego syna Jamesa Wilke’a oraz ośmioletnie córeczki bliźniaczki Marion Lorette Elwell i Tabithe Hodge. 

Tak jak Carrie Bradshaw, Sarah Jessica Parker słynie z zamiłowania do mody. Szybko stała się ikoną stylu i dobrego gustu.

Zobaczcie w naszej galerii jej stylizacje!