Sasha Knezevic od kiedy został ojcem nie przestaje zasypywać swoich obserwatorów na Instagramie wspólnymi zdjęciami z synem. Jak na artystę malarza przystało,były mąż Anji Rubik chętnie dzieli się w serwisach społecznościowych pięknymi i wysublimowanymi fotografiami z małym Andrijem. Co ciekawe, w przeciwieństwie do wielu osób publicznych, które chronią wizerunek swoich dzieci przed mediami i fanami, Sasha Knezevic nie ma oporów przed wstawianiem zdjęć, na których wyraźnie widać twarz jego pociechy. Chłopiec jest podobny do taty? Sprawdź poniżej!

Sasha Knezevic pokazał syna

Anja Rubik i Sasha Knezevic to jedna nielicznych byłych par w show-biznesie, która rozstała się z klasą i bez publicznego wywlekania prywatnych brudów w zbyt wylewnych wywiadach. Dzięki temu wciąż mogą nazywać się przyjaciółmi. Polska supermodelka niedawno zdradziła, że wciąż pozostaje w kontakcie ze swoim byłym mężem i wiedziała o ciąży jego nowej partnerki.

Bardzo się cieszę, że on jest szczęśliwy, ma ślicznego chłopca, który się nazywa Andrzej i jesteśmy w dobrych relacjach. Pogratulowałam mu narodzin synka, on zresztą zadzwonił mi powiedzieć o tym parę miesięcy przed narodzinami - mówiła w rozmowie z Jastrząb Post.

Zdjęcia Sashy Knezevica z synem, w tym to najnowsze, na którym dobrze widać twarz chłopca, możecie obejrzeć już teraz w naszej GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: MAŁGORZATA SOCHA pierwszy raz z synem. Jak wygląda po porodzie? FOTO