Saszan jest w szpitalu. 23-letnia piosenkarka tuż po długim weekendzie majowym spędzonym w towarzystwie rodziny i chłopaka zaczęła się skarżyć na poważne dolegliwości. O złym stanie zdrowia informowała swoich odbiorców już w niedzielę. Roksana Pindor, bo tak naprawdę nazywa się artystka, co prawda nie napisała konkretnie, co jej dolega, ale wiadomo, że niestety nie obyło się bez dłuższego pobytu w placówce i operacji.

Nie czuję się najlepiej, dostałam kilka zastrzyków, wykonano kilka badań... jutro konkretna decyzja jaka to będzie operacja po wszystkich wynikach. Pierwszy raz jestem w szpitalu, więc noc będzie ciężka... - napisała Saszan 6 maja na Twitterze.

Saszan przeszła operację

Co się stało Saszan? Takie pytanie zadaje sobie wielu fanów autorki hitu "Nie Chcę Ciebie Mniej" z Krajowych Eliminacji do Eurowizji 2018. Z komentarzy na prywatnym profilu wokalistki dowiadujemy się, że najprawdopodobniej "straciła czucie w nogach i przeszła operację jajników". Sama gwiazda jednak jeszcze nie odniosła się publicznie do tych doniesień. Wiemy już jednak, jak się czuje po poważnym zabiegu. Saszan co prawda nie miała jeszcze w poniedziałek siły sama napisać, jak się czuje, ale dzięki wiadomości od jej bliskich wiemy, że operacja piosenkarki przebiegła pomyślnie. We wtorek rano artystka pochwaliła się na InstagramStories, że zjadła pierwszy posiłek od dwóch dni - szpitalny kleik.

Saszan niestety jest na razie zmuszona odwołać wszelkie aktywności i zaplanowane wyjścia. Piosenkarka ubolewa, że nie będzie mogła wybrać się w czwartek, 10 maja na wyczekiwany od miesięcy koncert rapera G-Eazy'ego na warszawskim Torwarze. Saszan opublikowała ofertę sprzedaży swojego biletu.

Tyle odliczałam do tego koncertu, przykro mi po prostu... - napisała na Twitterze.

Saszan życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Jej zdjęcia znajdziecie w GALERII >>