Mango bez Penelope Cruz jest jak paella bez owoców morza… mdła. Ale właśnie teraz znana hiszpańska marka wybrała blondynkę na zastępstwo Penelopy. Wystąpi ona w reklamach Mango na sezon jesienno-zimowy. Co za strata! Przecież popularność muzy Pedro Almodovara gwałtownie rośnie po tym jak niedawno otrzymała Oscara dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w ostatnim filmie Woody’ego Allena „Vicky Cristina Barcelona”…

Na wielkim ekranie także musiała rywalizować o uwagę widzów z gwiazdą najbardziej “retro” ze wszystkich hollywoodzkich sław - Scarlett Johansson. Scarlett jest także twarzą nowej kolekcji kosmetyków kolorowych Dolce & Gabbana, przeistaczając się we współczesną Marilyn, zaklinaczkę koni… A teraz uwiodła również Mango.

Tak jak dotąd kusiła nas Penelope Cruz, teraz to Scarlett Jochansson będzie nas nęcić spoglądając z plakatów tej jesieni. „Ona jest dla Mango ideałem miejskiej kobiety: niezależna i kosmopolityczna” – tak opowiada o niej rzecznik prasowy Mango.

Trzeba im przyznać rację – ta marka zawsze dokonywała właściwych wyborów: Claudia Schiffer, Milla Jovovich, Naomi Campbell, Eva Herzigova, Inès Sastre, Diane Kruger, Penelope Cruz a teraz Scarlett Johansson... Tak więc jeśli kupisz nową sukienkę Mango po to, żeby wyglądać tak jak one – jest to na pewno grzech, na który możesz sobie pozwolić!