Rok ledwie się zaczął, a już pojawiają się plotki o rozstaniu kolejnej hollywoodzkiej pary. Niestety, tym razem news jest więcej niż prawdopodobny. Jak donoszą amerykańskie portale internetowe, aktorka Scarlett Johansson rozstała się z mężem. Podobno Scarlett i Romain Dauriac nie są razem już od maja zeszłego roku, ale dopiero teraz gwiazda pierwszy raz pokazała się bez obrączki na palcu. Dotychczas w związku Johansson i Dauriaca nie było żadnych skandali. Co się więc stało?

Scarlett Johansson (32) wzięła ślub z Dauriackiem w październiku 2014 roku. Wcześniej przez dwa lata byli parą. Miesiąc przed ślubem na świat przyszła córka pary, Rose Dorothy Dauriac. Dziewczynka ma dwa obywatelstwa, amerykańskie i francuskie, gdyż Romain jest Francuzem. Na Wikipedii już pojawiła się informacja, że Romain i Scarlett oficjalnie przestali być razem w styczniu 2017 roku. Czy wezmą też rozwód? Pewnie wkrótce się o tym przekonamy. Byłby to już drugi rozwód w życiu Scarlett Johansson.

W 2008 roku aktorka wzięła ślub z Ryanem Reynoldsem. Nie był on wtedy aż tak popularny, jak teraz. Obecnie Reynolds jest wziętym hollywoodzkim aktorem oraz szczęśliwym mężem Blake Lively. Blake i Ryan wychowują razem dwie córki. Na liście miłosnych podbojów Scarlett Johansson znaleźli się też Josh Hartnett oraz znacznie od niej starszy Sean Penn, były mąż Madonny.

Nie ma zbyt wielu wspólnych zdjęć Johansson i Dauriaca. Wiadomo natomiast, że podczas niedawnego Marszu Kobiet na Waszyngton Scarlett nie miała na palcu ślubnej obrączki...