Scarlett Johansson i Colin Jost są już po ślubie. Informację ogłoszono na instagramowym profilu organizacji non-profit Meals on Wheels America. Para miała pobrać się podczas prywatnej ceremonii w ubiegły weekend. - Cieszymy się, że możemy ogłosić, iż Scarlett Johansson i Colin Jost wzięli intymny ślub w towarzystwie najbliższej rodziny i przyjaciół, zachowując przy tym wszystkie zasady bezpieczeństwa związane z COVID-19. Ich ślubnym życzeniem jest pomoc starszym dorosłym w tych trudnych czasach. Rozważ przekazanie darowizny na cześć szczęśliwej pary, klikając link - czytamy.

Informacje o ślubie potwierdził rzecznik prasowy Scarlett Johansson. Jak donosi "TMZ", ceremonia miała odbyć się w małej miejscowości Palisades, w stanie Nowy Jork. Jest to pierwsze małżeństwo Colina Josta, a trzecie Scarlett Johansson. Wcześniej aktorka była żoną Ryana Reynoldsa (2008-2010) i Romaina Dauriaca (2014-2017), z którym ma sześcioletnią córkę, Rose.

Scarlett Johansson wzięła ślub. Kim jest jej mąż?

Colin Jost to 38-letni amerykański komik, aktor i pisarz. Jest scenarzystą programu "Saturday Night Live" i współprowadzącym "Weekend Update". To właśnie na planie tego pierwszego show, para po raz pierwszy się spotkała. Scarlett i Colin zaręczyli się w maju 2019 roku, po dwóch latach związku.