Scarlett Johansson i Colin Jost chcą się pobrać! Po dwóch latach od rozpoczęcia związku, para zdecydowała się zaręczyć. Informację potwierdził w niedzielę, 19 maja, rzecznik aktorki, w wypowiedzi dla amerykańskiej agencji informacyjnej Associated Press. Marcel Pariseau ujawnił, że jego sławna klientka i jej ukochany jeszcze nie wybrali konkretnej daty ślubu. Wybranek Scarlett Johansson do tej pory nie był jeszcze żonaty. Z kolei dla aktorki będzie to już trzecie małżeństwo. 

Scarlett Johansson we wrześniu 2017 roku sfinalizowała rozwód ze swoim drugim mężem, Romainem Dauriacem, z którym ma 4-letnią córkę, Rose. Przypomnijmy, że gwiazda kinowego hitu "Avengers: Koniec gry" przez dwa lata była także żoną znanego hollywoodzkiego aktora, Ryana Reynoldsa. Ich związek rozpadł się pod koniec 2010 roku.

Kim jest Colin Jost - narzeczony Scarlett Johansson?

Najnowsza miłość aktorki, 36-letni Colin Jost, to popularny amerykański komik i scenarzysta. Od 2005 roku jest jednym z głównych twórców programu "Saturday Night Live", w którym także występuje. Jest absolwentem jednej z najbardziej prestiżowych uczelni na świecie, Uniwersytetu Harvarda.

Zobacz najnowsze wspólne zdjęcia Scarlett Joahansson i jej narzeczonego w GALERII >>

SPRAWDŹ TEŻ: Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę? Znajomi nie dają im szans