„Bodo” to historia prawdziwego króla przedwojennej Warszawy, artysty Eugeniusza Bodo, który podbił serca publiczności kabaretów, teatrów i oczywiście filmu. W jego rolę po raz kolejny wcielił się Tomasz Schuchardt, któremu odgrywanie znanego Eugeniusza przyniosło niesamowitą popularność(wystąpił m.in. w serialu TVP pod tym samym tytułem).Tym razem zobaczymy Schuchardta nie na małym, ale dużym ekranie! A w roli pięknej i egzotycznej towarzyszyć mu będzie gwiazda naszej jutrzejszej okładki - Patricia Kazadi.

ZOBACZ: TOMASZ SCHUCHARDT ponowie w roli Bodo. Tym razem w kinie

O czym opowiada ta głośna i długo wyczekiwana produkcja? Jest rok 1916. Młody chłopak, Bodzio, ucieka z domu,gdyż zamiast zostać lekarzem, jak chciałaby rodzina, marzy o karierze scenicznej. Jeszcze jednak nie wie, że mu się to uda i wkrótce stanie się prawdziwą gwiazdą. Kilka lat później Eugeniusz Bodo jest u szczytu sławy. Właśnie podpisał kontrakt z wytwórnią w Hollywood, dokąd chce wyjechać wraz z miłością swojego życia. Jego plany krzyżuje wybuch okrutnej wojny...

W filmie zobaczymy m.in. wspomnianego Tomasza Schuchardta, Romę Gąsiorowską, Annę Pijanowską, Agnieszkę Wosińską, Mariusza Bonaszewskiego, Wojciecha Solarza, Maję Hirsch, Edytę Herbuś, Stefana Pawłowskiego i Antka Królikowskiego. Fenomenalną kreacje stworzyła także Patricia Kazadi, która w filmie wcieliła się w kusicielską, ponentną i niezwykle seksowną egzotyczną tancerkę Reri. To właśnie m.in. o pracy na planie tego filmu opowie w wywiadzie dla najnowszego wydania magazynu GALA. Ten w kioskach już od jutra.

POLECAMY: PLEJADA GWIAZD na wiosennej ramówce telewizji Polsat!

Tymczasem film "Bodo" można oglądać w kinach w całym kraju już piątku, 3 marca! Film ten to kinowa wersja serialu Bodo, który można było oglądać na antenie TVP 1 wiosną ubiegłego roku.

Jakiś czas temu wypuszczono do sieci elegancki i stylowy plakat filmu oraz oficjalny zwiastun! Zobaczcie go poniżej.

Pójdziecie na ten film do kina dla Patrici Kazadi?