Sean Penn wziął ślub. 60-letni aktor i jego 28-letnia dziewczyna Leila George mieli powiedzieć sobie "tak" podczas sekretnej, prywatnej ceremonii. Plotki o ślubie pojawiły się po tym, jak przyjaciółka pary - Irena Medavoy, udostępniła ich zdjęcia z obrączkami i pogratulowała im ślubu.

Sean Penn wziął trzeci ślub

- Cieszymy się, że Leila i Sean wzięli ślub. Kochamy Was. Jesteście dla siebie stworzeni, niech Bóg Wam błogosławi - napisała Medavoy.

O związku Seana Penna i 28-letniej aktorki media po raz pierwszy pisały w październiku 2016 roku, kiedy to parę przyłapano na wspólnych wakacjach na Hawajach. Penn i George swój związek trzymali głównie dla siebie, chociaż zdarzyło im się wystąpić wspólnie na czerwonym dywanie. Na początku tego roku para wzięła udział w gali CORE w Los Angeles, a w marcu w wydarzeniu Meet Me In Australia, które miało na celu wsparcie Australia Wildfire Relief Efforts.

Leila George: kim jest żona Seana Penna?

Leila George ma 28 lat i jest australijsko-amerykańską aktorką. Wystąpiła m.in. w filmie "Mortal Engines", a prywatnie jest córką Vincenta D'Onofrio, gwiazdy filmu "Park Jurajski". Jej ojciec jest tylko o rok starszy od jej nowego męża, a ona sama rok młodsza od najstarszej córki ukochanego. 

Leila George jest trzecią żoną Seana Penna. Aktor w latach 1985-1989 był żonaty z Madonną, a w latach 1996-2010 z aktorką Robin Wright, z którą ma dwoje dzieci: córkę Dylana i syna Hoppera.