Smutne wieści z Ameryki Łacińskiej. Nie żyje Sebastian Athie, aktor i piosenkarz znany z roli Lorenzo w argentyńskim serialu telewizyjnym "Jedenastka" (oryg. "O11CE") emitowanym od 2017 roku na kanałach Disney Channel i Disney XD, również w Polsce. Młody gwiazdor zmarł w sobotę 4 lipca w Buenos Aires. Miał zaledwie 24 lata. 

- Spoczywaj w pokoju, Sebas. Twoja sztuka i twój uśmiech pozostaną z nami na zawsze - czytamy na profilu Disney Channel Latin America na Twitterze.

Sebastian Athie - przyczyna śmierci gwiazdora Disneya

Przyczyna śmierci Sebastiana Athie początkowo nie była podawana do wiadomości publicznej. Dopiero w rozmowie z amerykańskim magazynem "People" przedstawiciel gwiazdora Disneya, Joe Miguel Gil, zdradził, że młody artysta zmarł wskutek "nagłego zawału serca".

- Szlachetne dusze nie umierają. Twoje światło będzie wieczne. Pasja, dyscyplina i miłość - tak cię zapamiętam, mój współlokatorze, mój przyjacielu, mój bracie (...) Będę za tobą tęsknił - takimi słowami pożegnał Sebastiana na Instagramie jego kolega z serialu "Jedenastka", Daniel Panitio.

Zdjęcia zmarłego gwiazdora Disneya znajdziesz w GALERII.

ZOBACZ TEŻ: "Cameron Boyce nadal żyje?" Fałszywe informacje w sieci po śmierci gwiazdora Disneya