Julia Kuczyńska i Sebastian Fabijański zaczęli spotykać się w 2019 roku, ale ich znajomość rozwinęła się dosyć szybko. W grudniu wiedzieliśmy już, że są zaręczeni, a z pierścionkiem na serdecznym palcu blogerka zapozowała do sesji w "Fashion Magazine". Pojawiły się nawet plotki, że para spodziewa się dziecka. Od samego początku ich relacja budzi niemałe emocje. Nic dziwnego - w końcu blogerka i aktor wydają się być całkowitymi przeciwieństwami. Maffashion dzieląca się dużą częścią swojego życia z fanami w mediach społecznościowych, Fabijański trzymający się na uboczu, unikający fleszy i ścianek. W jednym z wywiadów blogerka zdradziła jednak, że połączyła ich tzw. "strzała Amora" i nie było już odwrotu.

Ślub Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego nie odbędzie się?

Podczas transmisji na żywo, którą Maffashion zorganizowała na swoim Instagramie, fani zadawali wiele pytań odnośnie jej związku z Fabijańskim i plotek związanych z domniemaną ciążą. Chociaż Julka zapowiedziała, że w temacie ciąży nie zamierza niczego komentować, jej narzeczony który dołączył do live'a chętniej odpowiadał na pytania widzów.

Sebastian Fabijański odniósł się m.in. do pytania o to, kiedy zostanie mężem Maffashion: - Nie, mąż nie, i raczej nigdy nim nie będę - wyznał.

Jego odpowiedź poruszyła internautów, którzy zastanawiają się, czy aktor znany z oryginalnego poczucia humoru jedynie żartował, czy naprawdę nie zamierza stanąć przed ołtarzem z Maffashion u boku.